Sooduskoodid

Sooduskoodid

rulo.ee

Mistahes ruloode otsingul sa parasjagu oled, siis rulo.ee viib iga su akna unistuse ellu. Meie pere on oma tellitud voldikkardinatega sedavõrd rahul, et julgeme neid ka teile soovitada ja sooduskoodiga “Kasvamekoos20” saad veel kogu ostukorvilt 20% alla ka.

 

Soovituslingid

Promoty

Promoty viib kokku erinevad brändid ja Instagrami sisuloojad. Kui soovid oma brändi laiemalt tutvustada või ise lahedate brändidega koostööd teha ja selle eest tasu teenida, siis liitu Promoty’ga. Registreeru läbi soovituslingi (SIIN), et üheks kuuks pakkumistes eelisjärjekorda pääseda. Nii on suurem võimalus põnevate koostöödeni jõuda.


estateguruEstateguru on ühisrahastusportaal, kus on võimalik investeerida põhjaliku riskianalüüsi läbinud kinnisvaraprojektidesse ja seeläbi oma raha kasvama panna. Keskmine tootlus u 12%. Investeerimist saab alustada juba 50 euroga. Kui oled Estateguruga liitumas, siis kasuta soovituslinki (SIIN), et teenida oma esimese kolme kuu investeeringutelt 0,5% lisaboonust. Lisaboonuse saamiseks kasuta registreerudes koodi: EGU66909.
Kirjutasin oma investeerimiskogemustest ühisrahastuses kunagi lähemalt ka blogis. Loe siit.


Bonusway

Bonusway tuleb kasuks siis, kui oled suuremat sorti netishoppaja. Tehes netipoodidest oste läbi bonusway, koguneb osa ostusummast boonusena su Bonusway kontole tagasi ja saad selle hiljem oma pangakontole üle kanda. Täpselt nii lihtne see ongi. Liitudes läbi soovituslingi (SIIN) teenid esimese ostuga tervitusboonuseid.