Sooduskoodid

Sooduskoodid

mylook

 

Kasuta MyLook.ee veebipoes sooduskoodi BAMBYEYES ja saa L’Oreal Paris Bamby Eye False Lash ripsmetušš augusti kuus 25% soodsamalt.

Soovituslingid

Promoty

Promoty viib kokku erinevad brändid ja Instagrami sisuloojad. Kui soovid oma brändi laiemalt tutvustada või ise lahedate brändidega koostööd teha ja selle eest tasu teenida, siis liitu Promoty’ga. Registreeru läbi soovituslingi (SIIN), et üheks kuuks pakkumistes eelisjärjekorda pääseda. Nii on suurem võimalus põnevate koostöödeni jõuda.


estateguruEstateguru on ühisrahastusportaal, kus on võimalik investeerida põhjaliku riskianalüüsi läbinud kinnisvaraprojektidesse ja seeläbi oma raha kasvama panna. Keskmine tootlus u 12%. Investeerimist saab alustada juba 50 euroga. Kui oled Estateguruga liitumas, siis kasuta soovituslinki (SIIN), et teenida oma esimese kolme kuu investeeringutelt 0,5% lisaboonust. Lisaboonuse saamiseks kasuta registreerudes koodi: EGU66909.
Kirjutasin oma investeerimiskogemustest ühisrahastuses kunagi lähemalt ka blogis. Loe siit.


Bonusway

Bonusway tuleb kasuks siis, kui oled suuremat sorti netishoppaja. Tehes netipoodidest oste läbi bonusway, koguneb osa ostusummast boonusena su Bonusway kontole tagasi ja saad selle hiljem oma pangakontole üle kanda. Täpselt nii lihtne see ongi. Liitudes läbi soovituslingi (SIIN) teenid esimese ostuga tervitusboonuseid.