Minust

Mina olen Triin, 27 aastane. Oma mehele abikaasa, tütrele ema, lisaks psühholoog ja loovtundide juhendaja.

Blogi hakkasin ma kirjutama eelkõige selleks, et oleks koht, kuhu kirja panna olulisemad tähelepanekud meie lapse arengus. Tahtsin, et hiljem oleks nii minul, kui kunagi soovi korral ka lapsel endal võimalik vaadata ja meenutada kõiki tema “esimesi” ja muid vahvaid tegemisi. Jah, seda saab teha ka paberil, aga kes neid minu varesejalgu hiljem ikka kokku loeb ning blogis on lihtsam pilte ja muud ägedat juurde lisada. Nii oli hea võimalus oma tegemisi ka pere ja lähedastega jagada.

Ajaga justus aga nii, et samuti,  nagu on vahepeal kasvanud meie laps, on kasvanud ka blogi ise. Teid on hakanud siin ootamatult palju lugemas käimas, mis iseenesest on vist ju tore. Tekkinud on ka esimesed koostööpartnerid ja laienenud blogi sisu. Lisaks lapsesse puutuvasse leiab siit ka lugusid meie pere teistest vahvatest tegemistest ja paljust muust, mis elu ette toob.

Meie tegemistel saab silma peal hoida ka Instagramis @mekasvamekoos ja Facebookis lehel Me kasvame koos.

NB! Blogi sisu on kaitstud autoriõigustega ja selle omavoliline kasutamine ei ole lubatud. Küsimuste või koostööpakkumiste korral võta ühendust t.orunurm@gmail.com

DSC_2505

%d bloggers like this: