Loovtunnid Mustamäel

Valitsuse poolt väljakuulutatud eriolukorra ajal loovtunde ei toimu. Püsige terved!

Hei, armsad mudilaste vanemad!

Septembrist alustasid vestlusringiga loovtunnid oma uut hooaega uue hooga! Varasemalt Nõmme Kultuurikeskuses toimunud loovtunnid toimuvad nüüd tuttuues Kaja Kultuurikeskuses, kus on varasemast rohkem ruumi ja võimalusi. Ideaalne!

Tundi on oodatud kõik väikelapsed alates 6. elukuust kuni 3-eluaastani (kaasaarvatud) koos lapsevanemaga. Vabade kohtade olemasolul on grupiga võimalik liituda kogu hooaja vältel.

Tunni esimeses pooles laseme loovusel lennata ja avastame maailma mudilaste jaoks ohutute mitmekesiste vahenditega. Õpime tundma erinevaid tekstuure, materjale ja töövahendeid, katsetame, vaatame, kuulame, rebime, liimime, värvime, märkame, mängime pille ja oleme igatepidi loovad. Läbi tegevuste arenevad lapse kehatunnetus, peenmotoorika, silma ja käe koostöö, sotsiaalsed oskused, sõnavara, lapse minapilt, lapse ja vanema vaheline side ja palju muudki. Iga tund on omanäoline ja lapse arengut toetav. Enamasti saab tunnist koju kaasa võtta oma loodud kätetöö, kuid põhirõhk on siiski loomise protsessil, mitte niivõrd tulemusel. Teeme ka ühistöid ja loovaid tegevusi, mis on talletatavad südamesse.

Tunni teine pool on pühendatud lapsevanemate vestlusringile. Kuni lapsed meie seltsis mänguasju avastavad või töid lõpetavad, avame meie põnevaid teemasid vanemlusest, lapsekasvatusest, peresuhetest ja lapse arengust. Kas oled otsinud selgitust oma lapse nutuhoogudele? Kas üldse ja mis vahet on nutul ja jonnil? Oled mõelnud, kuidas järgmise lapse perre lisandumisel vanemat last uue olukorraga kohanemisel toetada? Soovid teadmisi lapse kõne arengu teooriate ja toetamise teemadel? Kuidas toetada oma last lasteaeda või hoidu minekul? Kindlasti on Sul lapsekasvatamise teekonnal tekkinud veel palju-palju teisigi mõtteid ja küsimusi. Vestlusring on ideaalne ja turvaline koht nende teemade käsitlemiseks. Juhatan sisse päevakorrale valitud teema nii teoorias omandatud kui praktikas kogetust lähtuvalt ning kõik vanemad on oodatud kaasa rääkima ja oma rikastavaid kogemusi antud teemal üksteisega jagama. Peagi märkad, et paljudel lapsevanematel on teatud hetkedel sarnased “probleemid” ja tunded. Kes soovib, võib jääda ka üksnes kuulaja rolli, kedagi rääkima ei survestata. Loodetavasti leiavad vestlusringis mitmed küsimused omale vastuse ja saab tunnist lahkuda mõne huvitava mõtte või teadmise võrra rikkamalt.

Loovtunnid toimuvad neljapäeviti kell 15.00 (1. grupp) ja 16.30 (2. grupp). Tunni kestus on 60 minutit.

Kokkuvõtvalt:

Mis? Vestlusringiga loovtund
Kellele? Lastele vanuses 6 elukuud kuni 3 aastat, koos saatjaga.
Millal? Neljapäeviti kell 15.00-16.00 ja 16.30-17.30.
Kus? Kaja Kultuurikeskuses (E. Vilde tee 118, Tallinn). 4. korrus, ruum nr 6.
Tundi juhendab Triin Orunurm (ema, psühholoog ja lasteaiaõpetaja).

Hinnakiri: Kuutasuna makstes 10€ kord; ühekorrapilet tundi 12€. Pere teine laps osaleb tunnis poole hinnaga.
Tasumine ülekandega 
KASVAME KOOS OÜ kontole EE902200221072294762 või kohapeal sularahas.

Lisainfo ja uute laste tundi registreerumine: t.orunurm@gmail.com

Kohtume loovtunnis!
Loovtund

IMG_9462

3 kommentaari “Loovtunnid Mustamäel”

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: