Kuidas me Etheliga varsti trennimuttideks plaanime hakata ja sellest, et oleks vist aeg koju kalender seinale panna

Otsustasin, et oleks aeg natuke aktiivsemaks hakata  ja alustuseks end lapsega mõnda Pelgulinna Perekeskuse trenni kirja panna. Iga kuu 20. kuupäeval kell 20.00 avatakse registreerumine järgneva kuu erinevatesse tundidesse. Tunglemine nendesse on alati üliii suur. Seda tõestab ehedalt näiteks see, kuidas sellel kuupäeval kell 20.00 bronn.ee lehe server alati täiesti maas on. Seekord võttis ka pool tundi aega, kuniks lõpuks seal lehel midagi teha andis ja saime end järgmiseks kuuks soovitud tundidesse kirja. Arvasin, et 1-2x nädalas oleks vast esialgu okei käia ja valikusse jäid varieeritult nii ujumistunnid, pallivõimlemine, muusikatund ning isade ja beebide võimlemine. Eks siis ole näha, kuidas pliks nendesse tundidesse ja teistesse beebidesse suhtub ning milliseid neist tundidest eelistama hakkame. Kodus on tal küll suunurgad kõrvuni, kui mõningaid harjutusi teeme. Isade ja beebide võimlemise muljeid kuuleb hiljem siis Indrekult.

IMG_3112

Tegelikult tahtsin juba eelmine kuu vannihullu Etheli ujumistundi viia, aga magasin 20. kuupäeva totaalselt maha ja hiljem olid juba kõik kohad täis.

Mis veel kuupäevadesse puutub, siis see on õudne, kuidas kodusena nendes enam üldse ei orienteeru. Seda veel tean, mis päev parasjagu on, aga kuupäevadega on keerulisemad lood. Ehe näide, kuidas ma reedel Etheliga arstile läksin ja ukse taga oma järjekorda 20 minutit ootasin. Ise veel mõtlesin, et tavaliselt kutsutakse alati nii täpselt sisse. Kuna parasjagu seal üks ema oma kahe väikese lapsega oli, kellest ühel sügav puue paistis olema, siis ei tundunud üldse imelik, et nendega kauem võiks minna. Ethel oli ka oodates vana rahu ise, uuris pilguga ringi ja kilkas. Mingi hetk hakkasime ühe teise emaga lobisema, kes Ethelist veel pisema beebiga oma aega ootas ja selgus, et temal on samuti kell 11 aeg, nagu meilgi. Siis kiskus asi veidraks ja registratuurist selguski, et meie arstiaeg on hoopis järgmisel nädalal. Kui õige kuupäev öeldi, siis ma ju tegelikult teadsin ise ka seda väga hästi, aga ma reaalselt arvasingi, et täna see kuupäev on. Juba mitu päeva rääkisin kodustele, et reedel lähen arstile ega kahtlustanud üldse, et iba ajan. Ei julgenud siis oma koduse mamma nõdrameelsust seal avalikult välja näidata ja vastasin lihtsalt naerdes, et küllap mul siis märkmikus mingi segadus ja lubasin järgmisel nädalal õigel ajal tagasi tulla. Aga mis kõige naljakam. Seni, kuni last uuesti riidesse toppisin, tulid eelmised arstilt välja ja see ema, kes minuga koos ootas, läks sisse. Kuulsin, kuidas ta rääkis, et tal oli kell 11 arstiaeg olnud ja kell juba üle läinud. Arst siis imestunult küsis, et kes ta kirja pani ja kas ta on kindel, et täna õige päev on, sest temal küll neid kirjas pole. Edasi ei kuulanud, tulin Etheliga ära. Paistab, et kaks inimest ühel kellaajal valel päeval arstile minemas? Mingi koduste emade värk vist. Tahaks loota, et edaspidi suudan oma lapse õigeks ajaks arstile viia :D.

Aga mis veel trenni puutub, siis lubasin novembrist Christinega koos õhtuti SH’BAM  tantsutrennis käima hakata. Veits julge lubadus mu poolt, aga üritan :D. Õnneks jääb mu kodu talle trenni minnes poolele teele ja ta lubas mu füüsiliselt lihtsalt kaasa tirida, nii et ei tohiks probleemi olla.

Empsi kodusele trennile kaasa elamas
Empsi kodusele “trennile” kaasa elamas

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: